פיברומיאלגיה הכאב הכרוני להבריא זה אפשרי
הניתוח שמשחרר את הגוף מהכאבים הסבר

הסבר על השיטה של פרופסור באוור- הניתוח!

השאלה הראשונה שכל חולה או רופא או כל אדם אחר ששומע על הניתוח שואל היא איך ניתוח ביד יכול לעזור לכאבים בגב או למיגרנות קשות לכאב אחר במקומות שונים בגוף או למעי רגיז?

לא יהיה פשוט להסביר את כל השיטה שכדי להבינה יש להבין ברפואה קונבנציונאלית, ברפואה סינית ומיקרוכירורגיה. לפי הרפואה של המרידיאנים הגוף מחולק ל 4 רבעים, ע"י קו אורך לאורך עמוד השדרה  מהראש עד לרגליי וע"י קו רוחב בבטן, מה שיוצר 2 רבעים עליונים , ו 2 רבעים תחתונים. בכל רבע יש לכל אדם מרכז שאחראי על הכאב ברבע גוף זה. ברגלים נמצא המרכז בקרסול הפנימי של כל רגל. בידיים נמצא המרכז מתחת למרפק בצד החיצוני של כל יד.

פר' באוור גילה במחקריו בזמן שניתח אנשים מסיבות שונות של בעיות מיקרו כירורגיות של כף היד או הרגל, שלחולי FMS או חולים עם כאבים כרונים ללא סיבה מובנת יש במרכזי הכאב הצטברות של פיברוזות (רקמות ) חלבון (קולגניות), שגורמות להידבקויות לאורך התעלה שבה עוברים כלי דם , עצבים , גידים , ושרירים. הדבקויות אלה גורמות ללחץ מתמיד וחזק בלי הפסק, מה שגורם לגוף לשדר כל הזמן כאב ,וכאשר יש בגוף כאב חזק שלא עובר מרכז הכאב במוח מתחיל לשדר כאב בכל מיני מקומות בגוף ללא הפסקה.

פר' באוור מצא שאם הוא מנקה את ההידבקויות ממרכז הכאב ביד או ברגל ע"י ניתוח מיקרו כירורגי שמשחרר את כלי הדם ,את העצבים, השרירים, והגידים מהלחץ החזק והממושך שיש אליהם במשך שנים הדבר גורם לשחרור והקלה משמעותית בכאב. ההקלה מתחילה אצל חולים אחדים מיד ויש שזה לוקח להם מספר ימים או חודשים כדי להרגיש בהקלה. השיפור ממשיך עד שנה. לאחר מכן אם נשארו עדיין כאבים ברבע אחר של הגוף שלא נותח אפשר לשקול לנקות רבע נוסף של הגוף מהפיברוזות הדביקות של החלבון. למרות שבמקרים רבים הגוף מצליח להשתחרר מהכאבים כבר לאחר ניתוח אחד או להשתחרר מ 67% מהכאבים

בוחרים את מקום הניתוח לפי רמת הכאב באזורים שונים של הגוף,מתחשבים במקום הראשון שהכאבים הופיעו אם החולה זוכר.

הבדיקה נערכת לפי תורת המרדיאנים והמפה של הרפואה הסינית ומגשרת בין הידע של הרפואה הקונבנציונאלית לרפואה הסינית. ומיקרו כירורגיה.

כ 6% מהחולים צרכים לעבור 4 ניתוחים שלאחר כל ניתוח יש לתת לגוף להחלים כשנה.

כל הזכויות שמורות FMS-Bauer
עיצוב אתרים: Imago Design | בניית אתרים: UniWeb