פיברומיאלגיה הכאב הכרוני להבריא זה אפשרי
ואלריה מולרי, פסרו – 20/2/2006

לא הרגשתי טוב מאז שנת 2000. חוויתי עייפות, כאבים, במיוחד ביד ימין, צוואר, כתפיים, ראש וגב. בחלק העליון של הגוף, יד שמאל כאבה פחות.

הרגליים היו כבדות וגרמו לתשישות.

רופאים שונים אמרו שהאני מרגישה כך בגלל דכאון. האבחונים היו: בעיות נוירולוגיות ופסיכיאטריות שונות. הם נשמעו כאבחונים הגיוניים. רדיוגרפיה, תהודה מגנטית ובדיקות ראומטולוגיות לא נתנו תוצאות.

הטיפול שהומלץ היה האנטי-דפרסנטים.

אני מורה במקצוע ויום אחד ב-2004 שוחחתי עם האם של אחד מתלמידיי. סיפרתי לה כיצד אני מרגישה. האישה סיפרה לי שהיא קראה באינטרנט על הפתולוגיה, אשר גורמת לכל התסמינים שמטרידים אותי. היא קראה על רופא גרמני, אשר מטפל בפתולוגיה הזו באמצעות ניתוח ואשר עבורו הסבל שלי הוא מוכר וממשי.

כאשר חזרתי הביתה, חיפשתי את האתר של ד"ר פרופ' באואר. כאשר קראתי לגבי התסמינים, זיהיתי את עצמי בפתולוגיה הזו, וכאשר קראתי שיש תקווה, בכיתי, אך מעל הכל בכיתי כי הבנתי שאני לא משוגעת ושאני לא המצאתי את התסמינים.

כל הרופאים היו סקפטיים. נסעתי למרכז בפיסה והם אבחנו אותי כסובלת מ-FMS.

בפיסה הרופא אמר לי שזאת פיברומיאלגיה, אך הוא מעולם לא שמע אודות התערבות כירורגית. הוא אמר לי, שאם אני רוצה, אני יכולה לנסות, אבל...

רופא המשפחה שלי גם היה סקפטי, אך מה שהכאיב לי הכי הרבה היה הספקנות של אמי, אשר התנגדה ואמרה שיש יותר מדי רופאים חסרי מצפון, אשר מנתחים רק בשביל הכסף והיא פחדה שד"ר באואר הוא אחד מהם.

למרות הכל, נסעתי לד"ר באואר.

ביקרתי אצלו בפברואר 2005, הניתוח הראשון היה ביוני 2005 והשני בדצמבר 2005.

כעבור שבוע אחרי הניתוח הראשון ביד ימין כבר הרגשתי שיפור. סוף-סוף התחלתי לישון. כעת אני 8 חודשים לאחר הניתוח הראשון ואני כבר מרגישה הרבה יותר טוב. הניתוח השני היה ברגל ימין. עדיין מוקדם לדבר לגבי השיפור ברגל, אך אני כבר מרגישה שהיא יותר חזקה מהשמאלית. אני מרגישה כוח חדש, והעייפות היא כבר לא מה שהייתה לפני 8 חודשים, לפני הנתוח. אני מרגישה שאני הולכת ומשתפרת.

אמא שלי אמרה שזה נס והיא מזדהה עם השמחה שלי והרופא שלי גם מאוד שמח בשבילי.

אני שמחה שהייתי נחושה.

אני מודה לד"ר באואר והייתי רוצה לומר מילה בשבילו.

הוא בן אדם, אשר השרה בי תחושה של אמון ובטחון. אני נלהבת לדבר עליו. אני חושבת שהוא יוצא מן הכלל!

אני גם שמחה בשביל חברה שלי, אשר הודות להמלצה שלי גם נותחה, וכעת היד עם הצלקת היא הפרס שלה, הפרס עבור ההצלה!

כל הזכויות שמורות FMS-Bauer
עיצוב אתרים: Imago Design | בניית אתרים: UniWeb