פיברומיאלגיה הכאב הכרוני להבריא זה אפשרי
פרדיננדו, בן 34 – איטליה, 30/3/2006

בודיבילדר לשעבר עם 11 שנות נסיון, משקל: 92 ק"ג, 8% שומן.

מספר ניתוחים שעבר: 2.

אני רוצה לספר משהו על עצמי.

המצב שלי לפני הניתוח הראשון היה נוראי, כאבים חזקים פזורים בכל הגוף, כאבים מאוד חזקים במפרקים, קושי לעמוד על הרגליים הרועדות שלי, אובדן זכרון, פגיעה בראייה ושמיעה, קשיים בנשימה, קשיים בבליעה, נוקשות פרקים קבועה, אובדן חוש הטעם, אובדן כמעט מוחלט של חוש הריח, כאבים תמידיים בבטן ובמעיים ללא נוכחות של פתולוגיה, כאבי ראש ללא נוכחות של פתולוגיה, התקפי סחרחורת ואובדן שיווי המשקל, אובדן פתאומי של התמצאות, המלווה לפעמים בפחד, קושי לישון במשך עד 4 לילות, בעיות בחילוף החומרים והעיכול, עווית בעין, כאבים חזקים בעיניים, עיניים צהובות ללא פתולוגיה בכבד, דפיקות לב חזקות למרות אק"ג נורמלי, עוויתות פזורות בכל הגוף, במיוחד בשרירי העכוז, אשכים, עצם הירך, שוקיים, חלק של כף הרגל, אזור המותניים, שריר תלת-ראשי.

המצב שלי לאחר הניתוח הראשון: שיפור כללי עם החלמה מהירה של מסת השרירית, במיוחד של רגל ימין (שם ישנה בצקת), החלמה של שרירים דו-ראשיים ללא התעמלות פיזית, חילוף חומרים בתאוצה מתמשכת, שיפור בזכרון, גילוי חוש הטעם, שיפור נכבד בשמיעה וראייה, כאב הראש במגמת ירידה, התקפי סחרחורת כמעט נעלמו, יכול כעת להירדם ולהתעורר, מפרקים במצב של החלמה מתמשכת, העוויתות נעלמו החל מהיום של הניתוח, העווית בעין במגמת ירידה, העיניים יותר לבנות ללא כאבים, כאבי בטן כמעט נעלמו בצד ימין ומורגשים רק בצד שמאל, עדיין ישנם התקפי כאב בלתי-נשלטים, אך הם הולכים ופוחתים.

כעת אני אחרי הניתוח השני. אמשיך לעדכן בעתיד לגבי המצב שלי. לצערי, אני אחד מהפציינטים הרציניים, אשר להם דרושים 4 ניתוחים כדי לחזור לחיים הנורמליים.

כרגע אני מרוצה מהתוצאות!

כל הזכויות שמורות FMS-Bauer
עיצוב אתרים: Imago Design | בניית אתרים: UniWeb