פיברומיאלגיה הכאב הכרוני להבריא זה אפשרי
עדות של סטאבילה דאווידה, אוקטובר 2005

שלום לכל האנשים, שקוראים אותי עכשיו. שמי סטאבילה דאווידה, אני מבולוניה. הרגשתי את הכאבים הבולטים הראשונים בגיל 18 ברגל שמאל, באזור המותניים, בכתף ובקצה הפנים, כולל כאבי שיניים.

הכאבים התפזרו בכל הגוף בהתאם למזג האוויר. בתקופות של התקפי כאבי חזקים חוויתי בלבול מנטלי ופסיכולוגי, אך לא ויתרתי על עצמי וחיפשתי פתרון.

כל הבדיקות שלי היו שליליות, הטיפולים והתרופות לא הניבו תוצאות כלשהן, ולכן החלטתי ללכת לד"ר באואר. התיאוריה שלו נראה מבוססת והיו לי התסמינים אשר מפורטים באתר. כבר היה לי אבחון של פיברומיאלגיה ורציתי לראות האם ד"ר באואר יכול לעשות משהו בשבילי.

בביקור אצלו במאי 2004 אובחנתי בפיברומיאלגיה של שלב ראשון. הייתי בר-מזל, כי ישנם חולים יותר קשים ממני. למעשה, ד"ר באואר הסביר לי שלפיברומיאלגיה יש 4 שלבים ומספר הניתוחים נע בהתאם מאחד עד ארבעה.

הזדקקתי לניתוח אחד בלבד באקוטובר 2004. מספר חודשים לאחר הניתוח הרגשתי זרימת אנרגיות חיוביות בגופי, הכוח חזר לשרירים, וגם חזר הריכוז שלי והרצון לחיות. אני משתפר בצורה קבועה, כמובן שיש עליות וירידות, אך אני סוף-סוף יכול לחיות! עברה שנה מאז הניתוח וכפי שהרופא הסביר לי, במשך שנתיים הבאות הניתוח ייתן תוצאות נוספות!

בעודי כותב את זה, ברצוני להעיד על מה שקרה לי כדי לעודד את אלה אשר סובלים מהמחלה – אל תפחדו מההתערבות הכירורגית.

באותה ההזדמנות אני רוצה להודות לד"ר באואר, הוא בן אדם טוב וחבר טוב. תודה לצוות לנציגים האיטלקיים ולאנשים אשר הכרתי בקליניקה.

ברכות לכולם,

דאווידה

כל הזכויות שמורות FMS-Bauer
עיצוב אתרים: Imago Design | בניית אתרים: UniWeb