פיברומיאלגיה הכאב הכרוני להבריא זה אפשרי
ראיון עם גאלי מריה

שמי גאלי מריה, היו לי תוצאות טובות לאחר הניתוח שעברתי אצל פרופ' באואר. אני מוסרת את הראיון הזה למשרד הקבלה אחרי הביקור שלי לצורך בדיקת המשך באוקטובר 2005 – את הניתוח עברתי בפברואר של אותה השנה.

"גב' גאלי, הבוקר את נראית מאוד רגועה. אני שמח לראות אותך, כי אני זוכר שאת בכית מהכאבים. כלומר הכל בסדר כעת? האם את יכולה לשתף את הקוראים בחוויה שלך?"

"כן, היום אני מאוד מאושרת, מכיוון שאני לא חווה את הכאב הכרוני, אשר עינה אותי יום ולילה במשך 5 שנים."

"האם את יכולה לפרט את התסמינים שהיו לך?"

"סבלתי מקשיים בשינה, כאבי צוואר נוראיים, אשר המשיכו אל הכתפיים, זרועות וכפות הידיים, במיוחד היד השמאלית, אשר גם הייתה נפוחה."

"איזה אבחון קיבלת לפני הפיברומיאלגיה?"

"דיברו איתי על ארתרוזיס מסוים ועל דכאון. עברתי טיפול אנטי-דלקתי ואפילו טיפול בקורטיזון."

"כיצד הכרת את פרופ' באואר?"

"אחרי 5 שנים של סבל, החלטתי להתחבר לאינטרנט, למרות שלא כל-כך התמצאתי במחשב. מצאתי את האתר שלו ויצרתי קשר עם שני אנשים, אשר נותחו על-ידיו. האנשים הללו סיפרו לי (באוקטובר 2004) שהם הרגישו יותר טוב ושמחים מהתוצאות. צמחה בתוכי תקווה. פחדתי מניתוח אפשרי, אך הכאב היה חזק מדי והייתי צריכה לעשות משהו."

"מתי ניתחו אותך?"

"בפברואר 2005, והיום (אוקטובר 2005) באתי לבדיקה. אני מרגישה טוב וגם הפרופ' אמר לי שאני החלמתי היטב. אני מאוד שמחה, הוא אמר לי שאני לא צריכה ניתוח נוסף ואני אמשיך להשתפר.

הייתי רוצה להוסיף שבחודשים ראשונים הכאבים חוזרים לעתים קרובות, אך זה נורמלי. לקצוות העצבים לוקח שנה כדי לחזור למצב הנורמלי.

קרוב לימי המחזור אני שוב מרגישה רע, אך בימי החודש האחרים אני מרגישה טוב. אני רוצה להודות לפרופ' באואר על כך שהחזיר אותי לחיים ואיפשר לי לראות אותם בזווית אחרת. כיום אני מצליחה להקשיב לילדיי ואין לי צורך להסתיר את הכאב שלי.

לפרופ' באואר יש אומץ לצאת כנגד הדעות הקדומות וכנגד כל אלה, המאמינים שניתן להחלים באמצעות הכדורים והדקירות. אין לי מספיק מילים כדי להודות לד"ר באואר ולכל האנשים, אשר משתפים איתו פעולה."

כל הזכויות שמורות FMS-Bauer
עיצוב אתרים: Imago Design | בניית אתרים: UniWeb