פיברומיאלגיה הכאב הכרוני להבריא זה אפשרי
נושא: כאבים בשרירים

חזרה לפורום >>

הוספת תגובה

מאת: עדן08 בספטמבר 2013 - 18:45
ערב טוב. אני בת 29 ובחמשת החודשים האחרונים סובלת מכאבי שרירים בזרועות ידים רגלים שחמות הרגשה כללית כמו שפעת שלא עוברת יחד עם חולשה ועייפות סחרחורות ורגישות לאור השבוע האחרון ממש היה החמרה במצב קושי וכאב שמתחזק בהדרגה לכל הגוף. יש לציין שאני סובלת מגיל 16 מכאבי גב וצוואר ומפריצת דיסק בגב תחתון. עברתי פיזיוטרפיות טיפולי מחטים ועיסוי עם שמנים שלא נתן מענה לכאב. טופלתי בתרופה ששמה אילטרול 25 מג ולאחר 9 ימים הפסקתי לקחת אותה היא גרמה לי לתופעות ולישנוניות ולא יכולתי לתפקד. אני מרגישה חסרת אונים למצבי לא מצליחה להחזיק במקום עבודה לאחר שעה שלפעילות אני מתעייפת ומתחילים כאבים בשרירים שמתפשטים בחוזק לשאר הגוף מצב מתסכל שתלווה בכאב ובבכי. אני רוצה לתפקד אבל קשה לי לבצע פעולות, בחודש האחרון קשה לי לצעוד ברגל אני יוצאת לסידורים או להליכה בערב ומה שפעם היתי מסוגלת כמו לרוץ או לעשות הליכה של שעה היום קשה וכואב לי היריכים והרגשת עיקצוץ בכפות רגלים ונימול בזרעות.פניתי שוב לרופאת משפחה ששלחה אותי למרפאת כאב באיכילוב שהגעתי לשם הרופא שבדק אותי אמר שהוא לא מאבחן פיברו ושממליץ לי על זריקות לגב. הבדיקות דם שלי תקינות בנוסף אני סובלת מרגישות יתר. ומרגישות לאור ומסחרחורות שבאות וחולפות. קבעתי תור נוסף לרופאת משפחה שתפנה אותי לראומטולוג . נמאס לי וקשה לי עם המצב שאני מתרוצצת מרופא לרופא ושולחים אותי לכל מיני בדיקות ויוצא תקין אז מה יש לי עם הכל תקין? למה כל כך קשה לאבחן את התסמונת. האם רופא ראומטולוג בקופת חולים יכול להגיע לאבחנה לפי התאור שאני מתארת או שאני צריכה לבקש הפניה לרופא מומחה לראומטולוגיה בבית חולים. אשמח מאוד לקבל תשובה ואולי עצה מה לעשות. תודה רבה וערב טוב ונעים.
מאת: בתי גדז09 בספטמבר 2013 - 21:34
שלום לך
את מתארת מצב מוכר שמרגישים שהגוף בוגד עובד ללא בטריות ואפילו אין שם לסבל
כקודם כל שלחי לי אימל לכתובת שלי. Adva_g@012.net.il.
ואשלח לך רשימה של מומחים למחלה במקום שתסתובבי בין רופאים שלא תמיד יודעים לאבחן נכון.
צריך כמובן לשלול שאת סובלת מדיכאון כי גם זה יכול לגרום לכל הסימנים שאת מתארת.
הכדור שנתנו לך ולא המשכת לקחת עוזר לקומץ חולים בלבד לזמן מוגבל רק שיש לו הרבה תופעות לוואי .נכון להיום אין תרופה למחלה מנסים לרשום תרופות אבל הם לא עוזרות לרוב החולים.
יוגה תרפיה מאוד מקלה על התסמינים ,הליכות מתונות מאוד חשובות,להתרחק מלחץ חובה ,ללמוד להקשיב לגוף לתת לו לנוח הרבה.
האם סבלת משפעת קשה לפני שהכל התחיל ?
שמי בתי את יכולה לחזור אלי גם בטלפון 0542101921
במתיחת אני ממליצה לך גם לנסות לאכול ללא גלוטן זה מאוד מקל על הגוףצולפעמים ממש מעלים הרבה מהסימנים תנסי שבועיים אם לא תהיה הקלה תחליטי אם להמשיך או לא
כל טוב בתי ושנה טובה

הוספת תגובה

כל הזכויות שמורות FMS-Bauer
עיצוב אתרים: Imago Design | בניית אתרים: UniWeb