פיברומיאלגיה הכאב הכרוני להבריא זה אפשרי
נושא: edenbar21@walla.com

חזרה לפורום >>

הוספת תגובה

מאת: edna06 בנובמבר 2013 - 01:16
אני חולה בפיברומיאלגיה ובתשישות כרונית מ2008, לרבות חוסר יכולת לעמוד על רגלי וכל שאר התופעות המשתקות. בעבר לקחתי סימבלטה, וניסיתי מגוון של טיפולים אלטרנטיבים- דיקור, הומיאופטיה,רפלקסולוגיה,פרחי באך,הילינג,אקופרסורה,הידרותרפיה,זריקות בי12...
לאחרונה גיליתי שריטלין אותו התחלתי לקחת עקב בעיות ריכוז קשות במקביל להורדת מינון התרופות ליריקה ואלטרול, עוזר לי מאוד מאוד גם נגד הכאבים בגוף שהיו בלתי נסבלים ללא תרופות. מכיוון שהוא שייך למשפחת הממריצים (אמפטמינים כמדומני) לא מפתיע שהוא מעורר ומשפיע לטובה על העייפות, אך ביחד עם השפעתו על הכאבים ועל הריכוז ומצב הרוח לאורך כל היום וממש למן הרגע הראשון, הרי מדובר ממש בכדור פלא שעושה עבודה של כמה כדורים גם יחד.

כרגע הראומטולוגית מסרבת לרשום לי אותו מסיבות מובנות וגם לאחר שהסברתי לה שזהו הטיפול היחיד שעזר לי באופן מובהק ומשמעותי, לכן אני סבורה שפעילות להכיר בו כתרופה מומלצת כפי שסימבלטה קודם טיפלה רק בסוכרת וליריקה רק באפילפסיה, תיטיב עם כלל החולים שכמוני לא ממש הגיבו לשאר הטיפולים ו/התרופות.
פנו לרופא המשפחה שלכם שמוסמך לתת לכם 10 כדורים בתור התחלה ותחושו הקלה מיידית!
מאת: בתי גדז10 בנובמבר 2013 - 08:35
תודה לך דנה על האינפורמציה
אני מאמינה שעל כל חולה זה יכול להשפיע אחרת,חשוב גם להבין שלכל תרופה יש גם דברים שלא ממש טובים לגוף לכן חשוב שחולים לא יתחילו לקחת תרופות כי לחולה אחר זה עזר מבלי לברר אם הן מתאימות להן.
אני מאמינה שאם צגיעי לרופא שמכיר את המחלה ומבין בה (אשמח לשלוח לך רשימה של רופאים טובים ) הוא ירשום לך את התרופה ברצון אם אין בה סיכון כי הרי לרופאים אין אף תרופה שבאמת עוזרת לנו !!!!!! .הרבה בריאות בתי

הוספת תגובה

כל הזכויות שמורות FMS-Bauer
עיצוב אתרים: Imago Design | בניית אתרים: UniWeb