פיברומיאלגיה הכאב הכרוני להבריא זה אפשרי
נושא: האם אני חלק מהמשפחה

חזרה לפורום >>

הוספת תגובה

מאת: טל09 בנובמבר 2013 - 23:21
אני בת 34 אמא לשניים. וחוששת שעברתי כמה חודשי גיהינום. התחלתי בשנה האחרונה התקפי חרדה של דופק נימולות קוצר נשימה רדימות בידיים וכו? . בזמן האחרון התחלתי להרגיש בלוטות לימפה מוגדלות בבית השחי וכאבים בחזה. כמובן נבהלתי ועשיתי ממוגרפיה ואולטרסאונד תקין. לאחר מכן התחילו לי כאבים והרגשתי התנפחות מעל לחזה בצלעות רגיש ובליטות . אמרו לי שזה כלום. במקביל כאבי שדרה תחתון וכאבי בטן בצדדים של הטבור ומעל המפשעות - כמובן ישר מיון בדיקות צילומים הכל תקין. וכל אותו הזמן חרדות מטורפות. כאב ראש לחץ בעורף ובאוזניים- סי טי ראש הכל תקין. כאב בשכמות ובכתפיים ,אני כותבת לך מאשפוז בבית חולים אחרי כל הדברים האלה ביומיים האחרונים גם היה לי קצת חום ויציאות רכות אבל הכל תקין. בדק אותי רופא נשים חוץ משחלות פוליצטיות הכל תקין. מחר יבדקו אותי שוב כי כשלוחצים לי על שלפוחית השתן כואב לי מאוד אבל השתן תקין והכאבים בצד שמאל לא עוברים. בבקשה ייעץ לי מה לעשות.
מאת: בתי גדז10 בנובמבר 2013 - 21:12
שלום לך טל
אני לא רופאה !!!
אני מנהלת את הפורום שלצפר באורך שיושב בשוויץ ניתן אומנם לכתוב לו אימן באנגלית אבל אף רופא לאמיכול לתת תשובה ללא בדיקת החולה כמובן.
ובכל זאת ממה שקראתי לא ציינת אם את מקבלת טיפול לחרדות .חרדות יכולות לגרום לכל מה שאת מתארת. לכן מאוד חשוב לטפל בחרדות ולא לנסות לחיות איתן.
נכון שחלק מהסימנים מתאימים גם לפיברומיאלגיה אם הן לא נובעות מחרדות.
אני ממליצה לך לפנות למומחה לפיברומיאלגיה אשמח לשלוח לך רשימת לאייל שלך.
להתחיל לעשות פעילות ספורטיבית מתונה הליכות ויוגה תרפיה שמאוד עוזרת ומרגיעה.
האימל שלי. Adva_g@012.net.il
את יכולה גם להתקשר אלי. 0542101921
כל טוב בתי  
מאת: לינה09 בדצמבר 2013 - 16:46
הי, את מתארת בדיוק מה שאני עוברת חצי שנה. הכול התחיל עם כאבי בטן חזקים צילום הראה קשריות לימפה במעי הדק נתנו לי אנטיביוטיקה לאחר מכן הדלקת עברה, אבל כל הזמן הרגשתי במפשעה בבית שחי ובאזור הסרעפת בלוטות נפוחות צילומים וכלום!!!! לאחר מכן החלו לי נימול באצבעות ידיים ורגליים וזרמים חזקים הגעתי עד מחלקת נורולוגיה עברתי mri מוח צוואר עמוד שידרה וכלום הכול תקין!!! מבוהלת מעצמי בת 31 אמא לתינוק בן שנה וחצי מעולם לא הרגשתי כך!!! החלה הרגשה כמו בקע הסרעפת מעין עיוות של הבטן הלכתי לפסיכולוג כי כל המשפחה שלי חשבה שאני בדיכאון אחרי לידה לקחתי תרופות שלושה חודשים שרק גרמו לי לתופעות לוואי ולא העבירו לי את הסימפטומים. כעת רופא אחד חושד שיש לי פיברו לפי 18 הנקודות וכי הכול כואב יותר במחזור...
מאת: בתי גדז11 בדצמבר 2013 - 19:24
שלום לך
חשוב להגיע למומחה שיחליט מה בידיוק יש לך
אם תרצי אשמח לשלוח לך את רשימת המומלצים שלי.
רק חשוב הבין שלצערי אין תרופה למחלה ויש להניח שירשמו לך תרופות שלא ממש יעזרו לך ובכל זאת חשוב להגיע למומחה ולשלול כל מחלה אחרת.
כל טוב בתי
מאת: מורן30 בספטמבר 2016 - 10:49
היי גםם אני ערתי תקופה לא קלה, היו לי התקפי חרדה שחלפו.
אני כבר כמה חודשים עם תחושת נימול בידיים וברגליים (בעת מנוחה) גם לי מרגיש בליטות באזור החזה.
הרופא לא מתרגש מזה, בדיקות הדם תקינות, איך יוצאים מזה
מאת: בתי02 באוקטובר 2016 - 23:30
שלום לך חשוב לבדוק מה בידיוק הבעיה לא תמיד הכל קשור לפיברו מה שלא יהיה ספורט מתון,יוגה תרפיה מקלים מאוד.שנה טובה בתי

הוספת תגובה

כל הזכויות שמורות FMS-Bauer
עיצוב אתרים: Imago Design | בניית אתרים: UniWeb