פיברומיאלגיה הכאב הכרוני להבריא זה אפשרי
נושא: האם זו הפיברומיאלגיה?

חזרה לפורום >>

הוספת תגובה

מאת: אורית07 בפברואר 2015 - 18:12
שלום,
קוראים לי אורית ואני בת 28 אני סובלת מכאבים במפרקים במיוחד בכפות הרגליים ובכפות הידיים בערך 7 שנים עם החמרה לאורך הזמן.
התחלתי להתלונן על כאבים בצבא שם נאמר לי שיש לי קריסה של הקשת בכפות הרגליים והומלץ על מדרסים, בקשר לכפות הידיים, רק כף יד שמאל נמצא משהו שלא הוסבר לי בצורה ברורה, העצם שינתה את כיוון הצמיחה או משהו כזה, קיבלתי תחבושת אלסטית עם תמיכה לכף היד וריפוי ועיסוק.
לאחר השחרור פניתי לרופאים את כף היד רצו לנתח אך חששתי מאוד מפני שנאמר לי שאסבול מכאב גם לאחר הניתוח ולא ניתן להגיד אם הכאב יהיה חזק/חלש יותר בקשר לכפות הרגליים נאמר לי שאני צריכה ללכת רק עם מדרסים גם איתם הצפי הוא עוד 4 שנים ניתוח.
זמן מה לאחר הליכה עם מדרסים עשיתי מיפוי עצמות ונמצא כי יש לי העמסת יתר על כפות הרגליים, חשוב לציין שמשקלי בכל השנים האלה נע בין 43-47 והגובה שלי הוא 1.60.
כיום בגיל 28 לא עברתי שום ניתוח ועם השנים חלה החמרה משמעותית בכאבים, לאחרונה עשיתי CT שם נמצא שיש לי שני בלטי דיסק קלים בגב התחתון (למיטב הבנתי ממצא זה אינו מסביר את כאביי הרבים והבלתי נסבלים ולמרבית האנשים יש בלט/בלטי דיסק במקומות אלה) איני מצליחה לישון, איני מצליחה לתפקד, כל הזמן כואב לי!!! איני יכולה לשים טבעות, שעונים, צמידים מכיוון שזה כבד לי, אני ישנה עם שמיכת פליז פלומתית כי שאר השמיכות כבדות לי בכפות הרגליים.
התחלתי לעשות פיזיותרפיה ופילאטיס אך המאמץ גופני משבית אותי למספר ימים לעיתים אף לשבוע.
בנוסף בשנתיים האחרונות אני ישנה מספר רב של שעות ללא שליטה על כך - אני פשוט נרדמת ללא יכולת לקום, אני ישנה מספר רב של שעות ועדיין מתעוררת תשושה ביותר.
במרץ הקרוב יש לי תור לראומטולוג (המליצו לי על כך בפיזיותרפיה) למרות שרופא המשפחה עשה לי בדיקות דם ולא מצא שום ממצא מיוחד המצריך ביקור אצל הראומטולוג.
כמעט שכחתי להוסיף, אני רגישה ללקטוז ופרוקטוז ויש לי מעי רגיז.

האם זו פיברומיאלגיה?
מאת: בתי גדז12 בפברואר 2015 - 19:30
שלום לך
אני לא רופאה כידוע !
גם רופא לא יכול לתת איבחון בפורום !1
רצוי שתפני למומחה לפיברו כי קומץ קטן של מומחים מכירים ומבינים במחלה
שלחי לי אימל ואשלח לך את רשימת המומחים
בתי 0542101921

הוספת תגובה

כל הזכויות שמורות FMS-Bauer
עיצוב אתרים: Imago Design | בניית אתרים: UniWeb